Ceny domów nad morzem rosną. Jak zaoszczędzić i znaleźć dom nad morzem w cenie mieszkania?

Data dodania: 01.10.2019


Ceny nieruchomości nad morzem stale rosną. Staje się tak, ponieważ nadmorskie miejscowości znajdujące się w Polsce zyskały na popularności wśród zagranicznych turystów. Dzieje się tak ze względu na atrakcyjne ceny, ale także dlatego, iż Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów Europy. Inwestycja w dom nad morze to decyzja, która pozwoli spełnić Ci marzenia.

Dom nad morzem w cenie mieszkania czy to możliwe?

Wydaje się, że kupno domu nad morzem w cenie mieszkania graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego. Aktualnie deweloperzy inwestują w osiedla domów szeregowych. Cena domu szeregowego nie jest wyższa niż cena mieszkania w mieście. To sprawia, iż wiele rodzin decyduje się na przeprowadzkę nad morze. Warto jednak dokładnie sprawdzić każdą ofertę i przemyśleć swoją decyzję.

Po pierwsze : Zdecyduj w jakim standardzie odbierzesz dom

Domy sprzedawane w standardzie deweloperskim nie posiadają wyposażenia. Deweloper nie wykańcza mieszkania podłogami, drzwiami wewnętrznymi czy sprzętami AGD. W takim przypadku musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Kiedy deweloper oferuje wykonanie mieszkania pod klucz, cena obejmuje cały projekt aranżacji wnętrza oraz dopasowanie ich według zaleceń nabywcy.

Po drugie: Sprawdź lokalizację nieruchomości

Nieruchomości, które są znacznie oddalone od centrum miasta, często zachęcają swoją ceną, jednak codzienne życie i obowiązki mogą okazać się trudne do wykonywania. Dlatego warto zainwestować w nieruchomość, która charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją.

Po trzecie: Przemyśl decyzję jednak podejmij ją jak najszybciej

Ceny domów nad morzem stale rosną, cena zależy od pory roku, w której kupujemy nieruchomość, ale również od etapu na jakim jest jej budowa. Im szybciej zdecydujemy się na zakup naszego domu nad morzem, tym możemy liczyć na bardziej atrakcyjną cenę. Niektóre inwestycje, które dopiero powstają dają wiele możliwości, jeżeli chodzi o jej wykończenie oraz dostosowanie według umowy z nabywcą.

Atrakcyjna oferta Osiedle Słoneczne Wzgórze

Osiedle Słoneczne Wzgórze to jedno z nielicznych miejsc, które spełnia powyższe oczekiwania. Osiedle domów szeregowych znajduje się jedynie trzy kilometry od centrum Kołobrzegu. Ze Słonecznego Wzgórza łatwo dojechać z każdej strony Polski. Blisko prowadzi droga krajowa oraz autostrada. Aktualnie Osiedle Słoneczne Wzgórze jest na kolejnym etapie budowy, deweloper przewiduje budowę łącznie 129 domów, plac zabaw, boisko, a także miejsca przeznaczone do odpoczynku.